Spor DÜNYASINı YENİDEN TASARLIYORUZ

Spor sektöründe yenilikçi düşünceleri hayata geçirmek için kurulan bir Ar-Ge şirketiyiz.

Yapısında akademisyenler ve Ar-Ge uzmanları bulunduran şirketimiz, spor dünyasının ihtiyacı olan ürünleri geliştirmeyi hedefler ve bu misyon ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Yeteneklerimiz

Yılların verdiği deneyimle bir araya gelen ekimiz, sanal gerçeklik, artırılmış gerçeklik, yapay zeka, elektronik tasarım, mobil uygulamalar, sporcu analizi, antrenman teknolojileri ve oyun geliştirme alanlarındaki ar-ge çalışmalarımızla spor sektöründe yenilikçi düşünceleri hayata geçiriyoruz.

eposta gönder

Laboratuvarlarımız ve Geliştirme İmkanlarımız

Tüm çalışmalarımız Türkiye’nin en gelişmiş spor analiz ve değerlendirme laboratuvarlarında yapılmaktadır. Hacettepe, Eskişehir Teknik Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi ATAP teknolojik altyapısı ile harmanlanmış bir Ar-Ge şirketiyiz.

Üniversitelerle kesintisiz işbirliği içindeyiz

Akademisyenler ve uzmanlardan oluşan deneyimli kadromuzla Türk Sporuna ışık tutacak ürünler geliştiriyoruz. 

Kısa Zamanda

Büyük Mesafe Aldık

2018 – 1512 TÜBİTAK BİGG  projesi kabul edildi.

3 Adet Uluslararası ve yurtiçi  patent  başvurusu yapıldı.

2019 Sanal dünyada yapılan kafa vuruşunu gerçek dünyada hissedebildiğimiz bir ürün geliştirildi.

2020 VR  Teknik Taktik Antrenmanlarda Sanal Gerçeklik Uygulaması tüm vücut için 1507 TUBİTAK KOBİ Destek Programı kapsamında geliştirme sürecine başlandı

Taktik Antrenman Çizim Modülü ve VR Taktik Antrenman Modülü için 1507 TUBİTAK KOBİ Destek Programı kapsamında geliştirme sürecine başlandı

 GPS Takım Takip Sistemi ARDEP 1001 Ulusal Yeni Fikirler ve Ürünler Araştırma Destek Programına başvuru yapıldı

 Takım Yönetim Uygulaması için KOSGEB ARGE İnovasyon Desteği Proje başvurusu yapıldı

Kurucu Ortaklar

Uğur Kafadar

Kurucu Ortak | Genel Müdür

Savunma sanayii ve beyaz eşya sektörde yüksek teknoloji gerektiren Ar-Ge çalışmalarında, çok katlı yüksek hızlı elektronik kart tasarımı ile başladığı kariyerinde, askeri donanım ve yazılım geliştirme, yeni ürün geliştirme ve sensör geliştirme alanlarında çalışmalar yaptıktan sonra, ülkemizin ve dünyanın önde gelen markalarının da bulunduğu bir çok uluslararası ve ulusal Ar-Ge/inovasyon projelerinde yürütücülük, koordinatörlük yapmıştır. 12 yıl süren Ar-Ge, İnovasyon ve yüksek teknoloji içeren alanlarda geliştirme çalışmaları icra ettikten sonra Edamarge’nin spor sektöründeki yenilikçi projelerine liderlik yapmaktadır.

Doç. Dr. Ali Onur Cerrah

Kurucu Ortak | Spor Bilimleri Direktörü

Eskişehir Teknik Üniversitesi, Spor Bilimleri Fakültesi, Antrenörlük Eğitimi Bölümü öğretim üyesidir. Hareket ve Antrenman ile Spor Biyomekaniği alanlarında çalışmakta olup; futbolcuların performansının test edilmesi, değerlendirilmesi ve uygun antrenman periyotlamalarının gerçekleştirilmesi, futbolda antrenman ve maç performansınnı GPS teknolojileri ile takibi, futbolda topa vuruş tekniğinin uygulanışı sırasında oluşan kassal aktivasyon stratejileri ve 3D modellemeleri konusunda uzmanlaşmıştır. Ayrıca, UEFA A ve TFF Atletik Performans belgeleri bulunmakta olup profesyonel futbol liglerinde antrenörlük yapmaktadır.

Doç. Dr. A. Ruhi Soylu

Kurucu Ortak |  Yazılım Geliştirme Direktörü

Tıp doktoru ve elektronik-elektronik mühendisi olan Dr Soylu Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Biyofizik Anabilim Dalında öğretim üyesidir. Uzmanlık alanları EKG/EMG gibi biyopotansiyellerin kaydı ve analizi için yazılım ve minyatür donanım geliştirme; spor, egzersiz ve terapi alanlarında sanal gerçeklik uygulamaları geliştirme; insan hareketlerinin biyomekanik değerlendirmesi ve ultrasound fiziği başta olmak üzere medikal cihaz teknolojileridir.

Umut Şentürk

Kurucu Ortak | İş Geliştirme Direktörü

20 yıllık girişimcilik deneyimlerini Edamarge’nin iş geliştirme aşamasında kullanmaktadır. Aynı zamanda stres yönetimi, odaklanma, tüm vücut gevşeme alanlarındaki 10 yıllık deneyimini şirket ürünlerine adapte etmektedir.